Ceny biletów

!!! UWAGA !!! W związku z rosnącą liczbą zakażeń spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, muzeum zostaje zamknięte dla zwiedzających do odwołania. Wstrzymana zostaje także oferta wynajmowa instytucji. Za utrudnienia przepraszamy.

Zwiedzanie trwa ok. 2,5 - 3 godziny

~~Wstęp do Muzeum:~~

Bilet cena
Bilet wstępu normalny 14 zł
Bilet wstępu ulgowy ** 7 zł
Bilet wstępu rodzinny *** 30 zł
Bliet spacerowy normalny 10 zł
Bilet spacerowy ulgowy 5 zł

** Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, rodzicom posiadającym Kartę Dużej Rodziny, pracownikom kultury i sztuki, emerytom, rencistom oraz kombatantom. Mieszkańcom Ciechanowca przysługują ulgowe bilety spacerowe.
*** Przysługuje rodzinom do 5-ciu osób (w tym nie więcej niż dwie osoby dorosłe).

  • Możliwość zwiedzania z audioprzewodnikiem w 4 językach (polski, niemiecki, angielski, rosyjski) i w języku migowym. Kaucja za wypożyczenie urządzenia wynosi 100zł.

Wstęp bezpłatny do Muzeum przysługuje:

  • Osobom odznaczonym Orderem Orła Białego lub Orderem Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej, odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej": oraz osobom, które zostały wyróżnione tytułem honorowym „Zasłużony dla Kultury Narodowej”,
  • Pracownikom muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów,
  • Członkom Międzynarodowej Rady Muzeów (ICOM) i Międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków (ICOMOS),
  • Dzieciom do lat siedmiu z wyłączeniem grup zorganizowanych,
  • Dzieciom do 18 roku i uczącym się do 25 roku oraz niepełnosprawnym bez limitu wieku na podstawie okazanej Karty Dużej Rodziny,
  • Osobom, które uczestniczyły w tworzeniu Muzeum, odbudowie jego obecnej siedziby, bądź w sposób szczególny wspierały działalność Muzeum przysługują bezpłatne karnety spacerowe.

Wstęp bezpłatny do Muzeum (obejmujący zwiedzanie skansenu z wyłączeniem ekspozycji w obiektach) przysługuje mieszkańcom Ciechanowca odwiedzającym Muzeum z dziećmi do lat siedmiu.

Tłumacz jęz. angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego:

* grupa do 5 osób - 25 zł (za 1 godz.)
* grupa powyżej 5 osób - 50 zł (za 1 godz.)

Profesjonalne filmowanie/fotografowanie:

  • 150 zł w godzinach otwarcia Muzeum
  • 300 zł poza godzinami otwarcia Muzeum

Serdecznie zapraszamy