En Nietypowa lokomobila w zbiorach Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu xcgczxcfgdzfg

test

Konserwacja

obrazów olejnych ze zbiorów
Mueum Rolnictwa
im. ks. Krzysztofa Kluka
w Ciechanowcu

BILETY

Dostępne w kasie znajdującej się przy bramie głównej muzeum.

Zgłoszenia grup, zamówienie przewodnika

tel: 862 771 328 wew. 20

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00.

Soboty, Niedziele i Święta 9:00 - 16:00.

Czas zwiedzania: 2-2.5h

W dniu 18 grudnia 2017 r. Muzeum będzie czynne do godz. 12.00
W związku z trwającymi pracami dot. przebudowy ciągów komunikacyjnych od 16 sierpnia wejście do Muzeum inną bramą, zmieni się także kierunek trasy zwiedzania z przewodnikiem.
W związku z przeprowadzanymi pracami remontowymi w ramach projektu RPO WP "Restauracja obiektów zespołu pałacowo-parkowego wraz z konserwacją muzealiów Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu" mogą wystąpić niedogodności w zwiedzaniu. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji. Za ograniczenia przepraszamy.

Projekt MR/FR

Projekt relizowany przez Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu w partnerstwie z Muzeum Ryfylke (Norwegia) na nacelu wypracowanie nowoczesnych standardów zarządzania obiektami architektury drewnianej w zakresie dokumentowania oraz monitorowania ich kondycji biologiczno-technicznej i architektoniczno-estetycznej, które będą zgodne z Zasadami Ochrony Historycznych Budynków Drewnianych, opracowanymi przez Międzynarodowy Komitet Drewna ICOMOS. W efekcie planowanego przedsięwzięcia zostaną stworzone spójne ze sobą narzędzia, które pozwolą działać wyprzedzająco i powstrzymywać negatywne procesy degradacji budynków.

Lokalizacja muzeum