Sie Sind auf: XL Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego - zadanie dofinansowane

Donnerstag
August
2021

W dniu 18 sierpnia 2021 roku pomiędzy Towarzystwem Naukowym Societas Scientiarum Klukoviana et Jablonovianae we współpracy z Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu a Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego została podpisana umowa na realizację zadania publicznego pod tytułem ,,Organizacja koncertów zespołów zagranicznych podczas ,,XL Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego’’. Koncerty zespołu zagranicznego odbędą się w dniach 4-5 grudnia 2021 roku na terenie Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego.