Sie Sind auf: XL Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego - program

Samstag
Dezember
2021

Dyrekcja Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, w imieniu współorganizatorów oraz własnym, zaprasza do wzięcia udziału w XL Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego – edycja jubileuszowa, który odbędzie się w dniach 4-5 grudnia br. (sobota – niedziela) na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Prosimy o zaproszenie w naszym imieniu sąsiadów i znajomych – zarówno do wzięcia udziału w Konkursie, jak też w charakterze widzów.

Uprzejmie informujemy, iż przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę 4 grudnia 2021 r. Rozstrzygnięcie Konkursu oraz uroczystości jubileuszowe odbędą się w niedzielę 5 grudnia w pałacu – głównym budynku Muzeum, po Mszy Świętej w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Serdecznie prosimy o podtrzymanie i propagowanie w swoim lokalnym środowisku tradycji adwentowego grania na ligawkach.

Katalog instrumentów
Regulamin XL Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich