Sie Sind auf: Popularny dziennikarz Maciej Orłoś z ekipą telewizyjną w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

Montag
April
2013

W ramach działań promocyjnych województwa podlaskiego, podjętych przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną, w porozumieniu z Polską Organizacją Turystyczną, w dniu 29 kwietnia br. do naszego Muzeum zawitał z ekipą telewizyjną znany dziennikarz - Maciej Orłoś. Wizyta związana była z przygotowaniem materiału filmowego do programu telewizyjnego pt. "Nie ma jak Polska", którego emisja odbędzie się 19 maja, w niedzielę, w programie 1 TVP o godz. 12:45.

"Nie ma jak Polska" to program, w którym dwoje dziennikarzy Maciej Orłoś i Anna Karna wspólnie wyruszają w podróż po Polsce, by odnaleźć niezwykłe miejsca, zaskakujące dla widzów i dla nich samych. Następnie, w niekonwencjonalny sposób, prezentują nieznane atrakcje turystyczne. Prowadzący program spierają sie, kto z nich wybrał bardziej ekscytujące miejsca, ciekawiej je przedstawił, a tym samym - skuteczniej zachęcił widzów do podróży do prezentowanego regionu. O tym, kto zrobił to w ciekawszy sposób decydują widzowie w głosowaniu sms-owym.

Uroki naszego Muzeum w programie pt."Nie ma jak Polska" odkryje przed widzami dziennikarz Maciej Orłoś. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu przygotowanego programu, (TVP 1, 19.05.2013 r. godz. 12:45) oddacie Państwo głos na Perłę Podlasia czyli Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.