Sie Sind auf: Muzeum Rolnictwa na Dniach SGGW

Freitag
Mai
2014

W dniach 23 - 24 maja 2014 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbywały się "Dni SGGW". Tegoroczne Święto wpisuje się w obchody 200-lecia Szkoły.

Współpraca Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie trwa od roku 1983, kiedy to podpisano pierwsze porozumienie o współpracy, potwierdzone w 2003 r. porozumieniem o objęciu patronatem SGGW Muzeum Rolnictwa w zakresie problematyki rolniczej, leśnej i weterynaryjnej oraz wzajemnym współdziałaniu w dziedzinie wzajemnego zainteresowania. Współpraca jest realizowana przez obie strony na wielu płaszczyznach merytorycznych.

Na naszym stoisku promocyjnym zaprezentowaliśmy dotychczasową współpracę pomiędzy Muzeum Rolnictwa i SGGW oraz przedstawiliśmy ofertę wydawniczą. Odwiedzający nasze stoisko pracownicy naukowi, studenci i warszawiacy otrzymywali nasze materiały promocyjne i reklamowe.

Atrakcja stoiska był uruchamiany silnik spalinowy S-231, eksponat pochodzący z bogatej kolekcji zabytkowych silników zgromadzonych w ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa.