Sie Sind auf: Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu uhonorowane "Medalem za Zasługi na Rzecz Szerzenia Kultu świętego Izydora Oracza"

Sonntag
Mai
2014

W dniu 11 maja br. podczas uroczystości poświęconych Patronowi Rolników - Św. Izydorowi Oraczowi, w kościele pw. Ducha Świętego w Białymstoku, gdzie znajduje się kaplica z wizerunkiem św. Izydora Oracza, rolnicy i instytucje działające na rzecz rolnictwa zostali uhonorowani "Medalem św. Izydora Oracza".

Miło nam poinformować, iż w gronie wyróżnionych "Medalem za Zasługi na Rzecz Szerzenia Kultu św. Izydora Oracza" znalazło się również nasze Muzeum.