Sie Sind auf: "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny"

"Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny"

"Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny"

Samstag
April
2017

Miło nam poinformować, że Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu włączyło się do drugiej edycji akcji “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Założeniem inicjatywy jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju. Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Podobnie jak w roku ubiegłym za wstęp do Muzeum Rolnictwa oraz zwiedzanie ekspozycji goście zapłacą jedynie 50% ceny. Zapraszamy do Ciechanowca w pierwszy weekend kwietnia.

Ceny biletów w dniach 1 – 2 kwietnia:

Bilet wstępu normalny – 5 zł
Bilet wstępu ulgowy – 2,5 zł