Sie Sind auf: XXIX Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

XXIX Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W dniu 1 lipca 2009 r. Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zawarło umowę z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie dofinansowania zadania „XXIX Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego” w ramach Programu Dziedzictwo kulturowe Priorytetu Ochrona dziedzictwa kultury ludowej dofinansowanego ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Konkurs odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2009 r. w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Wezmą w nim udział uczestnicy pochodzący z różnych regionów Polski i z zagranicy, grający na ligawkach, bazunach, trombitach i innych instrumentach pasterskich.