Sie Sind auf: Zadanie - „Modernizacja wraz z zakupem wyposażenia sali wystaw czasowych i budowa nowej sceny w amfiteatrze – zakup materiałów”

Donnerstag
Dezember
2016

W dniu 15.12.2016 Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zawarł umowę z Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu na dofinansowanie zadania „Modernizacja wraz z zakupem wyposażenia sali wystaw czasowych i budowa nowej sceny w amfiteatrze – zakup materiałów”. Projekt został dofinansowany kwotą 320 tys. zł, co stanowi 100% jego wartości.
W ramach zadania planowane jest przeprowadzenie remontu i modernizacji sali wystaw czasowych znajdującej się w pałacu – głównej siedzibie muzeum. Prace będą obejmować: modernizację instalacji co., zakup i montaż oświetlenia wraz z wymianą instalacji elektrycznej, zakup i montaż rolet wewnętrznych, prace murarskie i malarskie, zakup ścianek ekspozycyjnych.
W ramach projektu planowane jest także zakupienie materiałów na budowę sceny w amfiteatrze na terenie muzeum.

Zadanie - „Modernizacja wraz z zakupem wyposażenia sali  wystaw czasowych i budowa nowej sceny w amfiteatrze – zakup materiałów”