Вы находитесь: Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2014 roku

2014

Organizatorzy - Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu ogłaszają Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Województwa Podlaskiego w 2014 roku. Konkurs jest adresowany do wszystkich właścicieli i użytkowników budynków drewnianych na terenie województwa podlaskiego. Zwracamy się do Urzędów Gmin o pomoc w uzyskaniu zgłoszeń do Konkursu z podległego Wam terenu.

Szczegóły Konkursu w załącznikach oraz w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

druk_zgloszenia(1).doc