Jesteś na stronie: Wyniki 41. Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

Wyniki 41. Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

Wyniki 41. Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

2022

Protokoły z posiedzenia jury XLI Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego, organizowanego przez Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wojewody Podlaskiego i Marszałka Województwa Podlaskiego, przy współudziale Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Starosty Wysokomazowieckiego oraz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu. Nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane zostały ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura ludowa i tradycyjna oraz sponsorów.

Protokół LIGAWKI - dzieci do lat 10

Protokół LIGAWKI - młodzież do lat 17

Protokół LIGAWKI - dorośli od 18 do 64 lat

Protokół LIGAWKI - seniorzy (powyżej 65 roku życia)