Jesteś na stronie: Wyniki XL Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

Wyniki XL Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

Wyniki XL Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

2021

Protokoły z posiedzenia jury XL Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego – edycja jubileuszowa, organizowanego przez Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, pod patronatem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Wojewody Podlaskiego i Marszałka Województwa Podlaskiego, przy współudziale Starosty Wysokomazowieckiego oraz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu. Nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane zostały ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura ludowa i tradycyjna oraz sponsorów.

01. Protokol LIGAWKI - dzieci do lat 10

02. Protokol LIGAWKI - mlodziez do lat 17

03. Protokol LIGAWKI - dorosli od 18 do 64 lat

04. Protokol LIGAWKI - seniorzy (powyzej 65 roku zycia)