Jesteś na stronie: XXXIX Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

XXXIX Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

XXXIX Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

2019

Dyrekcja Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, w imieniu współorganizatorów oraz własnym, zaprasza do wzięcia udziału w XXXIX Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego, który odbędzie się w dniach 30 listopada - 1 grudnia br. (sobota – niedziela) na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Prosimy o zaproszenie w naszym imieniu sąsiadów i znajomych – zarówno do wzięcia udziału w Konkursie, jak też w charakterze widzów.

Uprzejmie informujemy, iż przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę 30 listopada 2019 r. Rozstrzygnięcie Konkursu oraz koncert laureatów nastąpi w niedzielę 1 grudnia w pałacu – głównym budynku Muzeum, po Mszy Świętej w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Serdecznie prosimy o podtrzymanie i propagowanie w swoim lokalnym środowisku tradycji adwentowego grania na ligawkach.

Dokumenty do pobrania:
Karta Zgłoszenia