Jesteś na stronie: Zmarł Krzysztof Wojtkowski - założyciel i wieloletni członek Kapeli Kłosy

Zmarł Krzysztof Wojtkowski - założyciel i wieloletni członek Kapeli Kłosy

Zmarł Krzysztof Wojtkowski - założyciel i wieloletni członek Kapeli Kłosy

2023

Z wielką przykrością i żalem informujemy, że dnia 16 grudnia 2023 roku, zmarł w wieku 73 lat Krzysztof Wojtkowski - założyciel i wieloletni członek Kapeli Kłosy współpracującej z Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Odszedł muzyk - akordeonista i wokalista, który od samego początku aktywnie angażował się w działalność kapeli, uświetniając swoim talentem wiele lokalnych uroczystości. Promował kulturę i folklor Podlasia podczas wszystkich imprez plenerowych organizowanych przez ciechanowieckie muzeum oraz wielu innych wydarzeń w naszym regionie, a często poza nim.

Wyrazy współczucia dla rodziny, najbliższych i kolegów z kapeli.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 19 grudnia 2023 r. w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu o godz. 14.00.